बुधवार, असोज १०, २०८०
NayaPaper | अनलाइन पत्रिका

सवारी दुर्घटनामा प्यारागन एकाडेमी सुरुङ्गाका प्रिन्सिपल डिआर सुवेदीको निधन

सोमवार, भदौ २५, २०८०

कनकाई । सवारी दुर्घटनामा परि सुरुङ्गा स्थित प्यारागन एकाडेमीका प्रिन्सिपल डिआर सुवेदीको निधन भएको छ ।
आज साँझ ७ः२० बजेको समयमा झापा कनकाई ८ सितल चोक स्थित पूर्व पश्चिम राजमार्गमा पश्चिमबाट पूर्व तर्फ आउंदै गरेको ग १ च ३२४८ नम्बरको बोलेरो गाडी र बिपरीत दिशा तर्फ जादै गरेको प्र.१–०१–०१३ प१४१७ नम्बरको मोटर साईकल एक आपसमा ठक्कर खाई दुर्घटना भएको थियो ।

मोटर साईकल चालक कनकाई ४ बस्ने वर्ष ५४ को देबराज सुबेदी गम्भिर घाईते भई उपचारको लागी विएण्डी अस्पताल पठाईएकोमा अस्पताल पुर्याउना साथ डाक्टरले मृत घोषणा गरेको जिल्ला प्रहरी कार्यालय झापाका प्रवक्ता खगेन्द्र प्रसाद रिजालले जानकारी दिनुभयो।
बोलेरो र चालक पाँचथर हिलिहाङ गाउंपालिका ७ बस्ने वर्ष ३७ को होमप्रसाद सेन्चुरी ईप्रका अनारमनी बिर्तामोडको नियन्त्रणमा रहेको जनाइएको छ ।

सम्बन्धित खबर